Sturmax PSM95040 – джерело безперебійного живлення для Wi-fi. Призначене для забезпечення живленням роутерів Wi-fi, систем охорони, камер, дисплеїв LED, записуючих пристроїв. Швидкий час заряду пристрою ( до 1 год) та тривалість роботи без електрики ( до 5 годин) задовольнить потреби користувача під час тривалих відключень світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴




