Поршень Shijing P617 з електричним підкачуванням для присоски (369017)
690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 369017
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршень з електричним підкачуванням Shijing P617 - це інноваційне рішення, яке призначене для заміни оригінального механічного поршня вакуумної присоски Shijing P611 та Bihui SCVU8. Цей поршень призначений спростити та прискорити процес роботи з вакуумною присоскою, надаючи ефективний механізм для створення вакууму між основою присоски та матеріалом.
Особливості:
- Однією з ключових особливостей поршня Shijing P617 є його електричне підкачування, яке дозволяє автоматично викачувати повітря з робочої зони, забезпечуючи надійне та міцне зчеплення з матеріалами різної текстури та гладкості.
- Поршень працює від одного акумулятора Li-Ion 3.7V типорозміру 18560, що робить його портативним і зручним у використанні.
- Цей пристрій дозволяє суттєво покращити продуктивність та точність вашої вакуумної присоски, зменшуючи фізичне навантаження на оператора та підвищуючи ефективність роботи.
- Поршень Shijing P617 з електричним підкачуванням - це інноваційне рішення, яке піднімає стандарти роботи з вакуумними присосками на новий рівень, забезпечуючи швидке, надійне та зручне створення вакууму для фіксації матеріалів.
Комплектація:
- Електричний поршень.
- Li-ion акумулятор 3.7V типорозміру 18560.
- Кабель для заряджання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Напруга акумулятора, В | 3.7 |
| Час повного заряджання | 2 часа |
| Додаткові параметри | |
| Час безперервної роботи, | до 2 год 30 хв |
| Сумісність | Shijing P611, Bihui SCVU8 |
| Матеріал | пластик, каучук |
| Призначення | для спрощення та пришвидшення процесу роботи з вакуумною присоскою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



