Сумка для інструменту INTERTOOL BX-9005 має 16 кишень і габарити – 405*230*300 мм. На передній частині сумки розташовано три великі місткі кишені. Ця сумка дуже схожа на сумку BX-9004. Тільки сумка для інструменту BX-9005 коротша за свого попередника, що відразу помітно. Це найоптимальніший варіант сумки для інструментів. Причому для зручнішого транспортування сумка має плечову лямку з прогумованою накладкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 16 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1.053 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴








