

Насадка-культиватор для мотокоси Nowa DK 53 9/26 (121584)
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 121584
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кількість лопатей на фрезах: 4/4;
- Кількість шліців внутрішнього валу приєднується мотокоси: 9;
- Зовнішній діаметр штанги мотокоси, що приєднується: 26 мм;
- Тип оливи для змащування шестерень: молібденове.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Додаткові параметри | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Діаметр обертових барабанних фрез, мм | 250 |
| Габарити упаковки | 320х270х320 мм |
| Кількість лопатей на фрезах (ліворуч/праворуч) | 4/4 |
| Частота обертання фрези, об/хв | 200 |
| Ширина культивації, мм | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴



