
Кущоріз садовий телескопічний Richmann 710-830 мм (C0375)
1 258 ₴
- Готово до відправки
- Код: C0375
Richmann C0375 - професійний телескопічний кущоріз.
Дворучний телескопічний кущоріз із діапазоном довжини від 710 до 830 мм.
Призначений для точної стрижки, обрізки та моделювання чагарників та ліан. Даний інструмент дуже якісний, легко дозволяє обрізати всі види кущів, надаючи їм різні геометричні форми.
Хвиляста форма леза запобігає випаданню гілок при різанні. Телескопічна конструкція збільшує універсальність інструменту, дозволяючи йому досягати більш віддалених частин живоплоту.
Оснащений затяжною ручкою на випадок люфта при тривалому різанні.
Ножиці мають спеціальні амортизатори для зниження вібрації при швидкому повторюваному різанні.
Леза виготовлені з дуже міцної, стійкої до тріщин і сколів сталі SK-5 з гарною стійкістю до стирання.
Покритий тефлоном (PTFE), що зменшує тертя, завдяки чому різ виходить гладким, а край рівним.
Рукоятки з алюмінію гарантують невелику вагу інструменту без втрати загальної міцності.
Використовуваний алюмінієвий сплав має високу корозійну стійкість, що особливо рекомендується при садових роботах.
Ергономічні ручки дозволяють довго працювати, не напружуючи зап'ястя.
Преміум якість.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Richmann |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 830 мм |
| Вага | 1.29 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 258 ₴



