Алмазний диск Robotool Turbo - турбірований алмазний диск, що використовується для різання граніту, пісковика, штучного каменю, бетону.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Посадковий розмір: 22.23 мм.
- Товщина диска: 2.2 мм.
- Ширина алмазного шару: 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Robotool |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴





