Практична та містка шафа HOEGERT для майстерні з 7 висувними ящиками та боковими відділеннями.
Міцна конструкція гарантує тривале використання в умовах майстерні, а 4 колеса, в тому числі 2 поворотних, забезпечують мобільність, завдяки чому шафа завжди буде в потрібному місці.
Правильно підібране обладнання шафки, яке складається з цілих 544 елементів, призначене для ремісничих майстерень і автосервісів, робить його ідеальним для роботи будь-якого професіонала.
Характеристики:
- Має 7 висувних ящиків: 6 ящиків висотою 50 мм, 1 висувним ящиком висотою 130 мм;
- максимальне навантаження: висувна пластина 15 кг, ящик глибиною 25 кг;
- висувні ящики мають індивідуальні закриття, щоб захистити їх від самостійного відкривання;
- можливість повного відкриття ящиків полегшує доступ до інструментів;
- напрямні ящика з кульковими підшипниками гарантують тривале використання навіть при високому навантаженні;
- 1 бічні двері з відсіком для зберігання речей, що закривається, 2 ключі в комплекті;
- бічний відсік з полицею забезпечує додаткове місце для зберігання банок або пляшок, які слід зберігати у вертикальному положенні;
- колеса TPR розміром 5х1.25” з кульковими підшипниками;
- два поворотних колеса з гальмами дозволяють маневрувати шафою і захищають від його переміщення;
- блокування шафки ключем, в комплекті з 2 ключів, захищає інструмент від крадіжки і від відкривання ящиків при транспортуванні;
- армована стільниця з ПП пластику, з утвореними поглибленнями, що полегшують сегрегацію дрібних елементів, нанесених на стільницю.
Комплектація:
HT7G148 - Набір інструментів з тріскачкою 1/4”, 63 шт.
HT7G149 - Набір інструментів з тріскачкою 1/2”, 28 шт.
HT7G153 - Комплект шестигранних ключів 53 шт.
HT7G120 - Набір ключів комбінованих 16 шт
HT7G122 - Набір ключів накидних колінчастих 7 шт
HT7G152 -Комплект викруток 7 шт.
HT7G150 - Набір біт 107 шт.
HT7G154 - Набір свердл по металу 53 шт.
HT7G155 - Комплект дисків для різання металу та нержавіючої сталі 60 шт.
HT7G159 - Інструменти для електрика 5 шт.
HT7G157 - Вимірювальні інструменти 15 шт.
HT7G161 - Комплект прес-кліщів для обтиску роз'ємів 158 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | HOEGERT |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Синій |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 25 кг |
- Ціна: 41 093 ₴







