
Портативний газовий пальник-плита для кемпингу iksa MoCamp
789 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Максимально легка та компактна газова плита для туристичних походів, пікніків, для приготування їжі на природі. Плита виготовлена з нержавіючої сталі та стійка до температури 600°С. Її вага складає всього 400 гр, дозволяючи легко носити з собою і зручно поміщається в рюкзаку.
Плита iksa MoCamp, заповнена газовим балоном для запальничок вагою 220 г, може горіти від 2.5 до 4 годин з 1 балоном газу. Ви можете легко використовувати міцний, довговічний і ергономічний продукт з решіткою, що миється, для таких матеріалів, як чайники, каструлі і сковорідки.
Переваги:
- Дає відмінну теплову ефективність та супер сильну вогневу міць
- З високою енергією п'єзоелектричне керамічне запалювання
- Складаний дизайн також поставляється з сумкою для зручного перенесення
- П'єзопідпал, регулятор потужності полум'я, дуже компактна та легка упаковка
Інструкція з експлуатації:
- Заправляємо 1 тюбик бензину запальничкою із заправного отвору під ним
- Активуйте подачу газу та підпаліть, повернувши регулювальну ручку
- Налаштуйте інтенсивність вогню за допомогою кнопки регулювання
- Не рухайте піч, доки горить вогонь
- Після закінчення використання ви можете зняти варильну панель, повністю вимкнувши її за допомогою кнопки регулювання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Виробник | iKSA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Плита |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Різьбовий |
| Типи палива | Газ |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Температура полум'я | 600 °С |
| Діаметр плити | 12 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴



