Граблі для прибирання листя Fiskars QuikFit малі 135551 (1000659)
929 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1000659
Опис:
Граблі для прибирання листя, малі Fiskars QuikFit 135551 (1000659) являють собою практичний інструмент з високими експлуатаційними показниками. Виріб оснащений 11 подовженими зубами, які відмінно справляються із захопленням листя, гілок, моху і іншого сміття на садовій ділянці.
Граблі Fiskars QuikFit 135551 (1000659) - це насадка, яка використовується спільно з будь-яким черешком із серії QuikFit. Виріб оснащений спеціальним фіксатором, який забезпечує надійне кріплення до ручки. Виконаний інструмент із якісного пластику, завдяки чому знаряддя не страшний ні холод, ні волога, ні високі навантаження. При цьому компактний розмір виробу забезпечує можливість збирання в місцях з обмеженим простором. Купуючи граблі Fiskars QuikFit 135551 (1000659), ви отримуєте надійного помічника на багато років вперед.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.17 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 220 мм |
| Кількість зубів | 11 |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина (мм) | 220 |
| Висота (мм) | 42 |
- Ціна: 929 ₴



