Опис:
Ножиці з технологією Fiskars Amplify (1020224) ідеально справляються з широким спектром важких завдань. При розкрої щільної тканини технологія Amplify враховує розбіжність лез і знову зводить їх разом. Цей інноваційний підхід дозволяє розрізати навіть такі матеріали як шкіра, мішковина і повсть набагато легше, ніж коли-небудь.
Ножиці Amplify з нержавіючої сталі, з зубчастим лезом захоплюють навіть слизькі матеріали, для досягнення бездоганного результату. Покриття Softgrip: для зручної та безпечної роботи.
- Ножиці з технологією Amplify дозволяють розрізати в 2 рази більш щільні матеріали
- Леза з високоякісної сталі довго залишаться гострими
- Ріжуть шкіру, мотузки, мішковину і ін.
- Захисний чохол для лез
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.117 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина леза | 210 мм |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Ширина (мм) | 83 |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





