Опис:
Ножиці для трави та живоплоту з унікальною технологією PowerLevel™ від Fiskars допоможуть підтримувати вашу галявину та територію біля будинку у відмінному стані. Даний інструмент примітний неймовірним поєднанням простоти та легкості конструкції з потужністю та високими показниками продуктивності. З ножицями для трави FiskarsPowerLevel™ ви зможете легко впоратися з підрізуванням пагонів і живоплоту, чагарників, підрівнювати газон, ефективно видалити небажану зелену поросль, а також зрізати високорозташовані гілки.
Головною прикметною особливістю даного інструменту є широкий радіус дії: довжина ножиць становить 93 см, кут повороту робочої головки — 270 градусів.Таким чином, за допомогою ножиць для трави FiskarsPowerLevel™ можно позбутися гілок, які розташовані на висоті два з половиною метри, не використовуючи при цьому драбини.
Варто також відзначити, що ножиці FiskarsPowerLevel™ обладнані унікальною системою важільного приводу, завдяки чому трава не заминається між лезами під час різання, а також не заклинює сам механізм. Така система також збільшує ріжучу здатність та спрощує догляд за ножицями. Рукоятка інструменту виконана з міцного та легкого матеріалу: поліаміду, армованого скловолокном за особливою технологією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина леза | 95 мм |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Загальна довжина | 544 мм |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Ширина (мм) | 148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴





