Опис:
Подовжені ножиці для трави з оригінальною Серво-системою від Fiskars дозволяють практично і ефективно доглядати за галявиною і зеленою рослинністю біля будинку. За допомогою даного інструменту ви зможете перетворити рутинні щоденні турботи в приємне і захоплююче проведення часу. Даний інструмент володіє легкою і практичною конструкцією, високими показниками продуктивності, а також неймовірною ефективністю використання.
Головною відмітною особливістю цього інструменту є використання унікальної Серво-системи, яка не тільки запобігає защемлення лез в процесі різання, але і гарантує максимальний комфорт і ефективність використання.
Ножиці для трави подовженої будови володіють привабливою ергономічною конструкцією і виконані з міцного і легкого поліпропілену. Особливу увагу варто звернути на функціональні можливості цього інструменту, так як ріжуча головка при необхідності повертається на 360°. Завдяки такій можливості за допомогою ножиць легко проводити стрижку у важкодоступних місцях.
Гострі леза ножиць виконані з міцної загартованої сталі, яка не піддається корозії. Варто також відзначити, що конструкція ножиць обладнана ефективним механізмом блокування, який можна привести в дію великим пальцем робочої руки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.65 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина леза | 140 мм |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Загальна довжина | 1120 мм |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Ширина (мм) | 118 |
- Ціна: 2 899 ₴






