



Універсальна щітка Fiskars L (1025926)
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1025926
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Універсальна щітка Fiskars L (1025926) — це зручний інструмент середніх розмірів для прибирання будинку і двору. Виріб оснащений ефективним робочим елементом з комбінованими щетинками, які дозволяють легко змітати пил і дрібне сміття.
Щітка Fiskars L (1025926) виконана з якісних і сучасних матеріалів. Виріб відмінно протистоїть зносу і високих навантажень. Головка знаряддя має два типи щетинок – тонкі й товсті. Такий прийом дозволяє зробити процес прибирання більш продуктивним. Держак мітли має ергономічну форму і достатню довжину, щоб користувач не нагинався під час роботи. До того ж, представлена щітка Fiskars L (1025926) володіє невеликою вагою. З цим знаряддям ви зможете виконувати роботу по дому швидше і менше втомлюватися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 870 г |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина робочої частини | 48 см |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Довжина ручки/черенка | 172 см |
| Довжина | 1720 мм |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Тип інструменту | Мітла |
| Ширина (мм) | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴



