Опис:
Універсальна полегшена Fiskars Ergo (1004810) – це прекрасний інструмент для прибирання від провідного фінського виробника. Знаряддя має невелику вагу і продуману конструкцію, завдяки чому ви зможете менше втомлюватися під час роботи по дому.
Представлена щітка Fiskars Ergo 1004810 виконана з якісних і сучасних матеріалів. Вона міцна, зручна і функціональна. Щетини на робочому елементі інструменту розташовані таким чином, щоб максимально ефективно збирати пил і сміття. Довга зігнута рукоять виробу має ергономічну форму і дозволяє не нагинатися під час прибирання. Знаряддя є результатом праці десятків кваліфікованих фахівців, тому не дивно що воно володіє такими відмінними корисними властивостями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1700 г |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина робочої частини | 41 см |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Довжина ручки/черенка | 160 см |
| Довжина | 1600 мм |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Тип інструменту | Мітла |
| Ширина (мм) | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




