Опис:
Універсальна полегшена щітка Fiskars White 1025927 – це прекрасний інструмент для прибирання від провідного фінського виробника. Знаряддя має невелику вагу і продуману конструкцію, завдяки чому ви зможете менше втомлюватися під час роботи по дому.
Представлена щітка Fiskars White 1025927 виконана з якісних і сучасних матеріалів. Вона міцна, зручна і функціональна. Щетинки на робочому елементі інструменту розташовані таким чином, щоб максимально ефективно збирати пил і сміття. Довга рукоять вироби має ергономічну форму і дозволяє не нагинатися під час прибирання. Знаряддя є результатом праці десятків кваліфікованих фахівців, тому не дивно що воно володіє такими відмінними корисними властивостями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина робочої частини | 38 см |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Довжина ручки/черенка | 162 см |
| Довжина | 1620 мм |
| Гарантія (міс) | 60 |
| Тип інструменту | Мітла |
| Ширина (мм) | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






