
Універсальні граблі Fiskars Solid 135064 (1014917)
929 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1014917
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Універсальні граблі Fiskars Solid 135064 (1014917) — це якісна насадка виробництва фінських майстрів. У поєднанні з черенком виріб перетворюється в практичний багатофункціональний інструмент, який зможе вирішити масу завдань в саду.
Граблі Fiskars Solid 135064 (1014917) виконані з міцного пластику, який здатний витримувати великі навантаження. Виробу не страшний ні холод, ні волога. Насадка оснащена 12 зубами, які розташовані на оптимальній відстані. Граблі чудово підходять для згрібання листя, гілок, сміття, а також мульчування і подрібнення грудок землі. При цьому виріб має невелику вагу, що полегшує роботу користувача. Купуючи граблі Fiskars Solid 135064 (1014917) ви отримуєте якісний інструмент, який прослужить вам довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.25 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина робочої частини | 410 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Тип інструменту | Граблі |
| Ширина (мм) | 410 |
| Висота (мм) | 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴



