Граблі для листя Fiskars Solid XL, 135090 (1015645)
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1015645
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Граблі для листя Fiskars Solid (XL) 135090 (1015645) – це фінський інструмент, який підходить для прибирання великих територій. Інструмент має широку віялоподібну робочу частину, яка дозволяє за один раз захоплювати велику кількість сміття. Зручний, надійний та дуже корисний у господарстві виріб користується популярністю як серед професіоналів, так і серед садівників любителів.
При створенні граблів Fiskars Solid (XL) 135090 (1015645) було враховано всі потреби користувачів. Виріб поєднує високу ефективність з легкістю та міцністю, завдяки чому користувач зможе виконувати великі обсяги роботи не втомлюючись. Продуманий дизайн зброї робить його неймовірно практичним у використанні. Граблі мають 27 зубів, які розташовані таким чином, щоб сміття не застрявало між ними. До того ж вони мають гнучкість і одночасно з цим жорсткістю, завдяки чому інструмент здатний обробляти поверхні з нерівностями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Ширина робочої частини | 646 мм |
| Довжина | 1735 мм |
| Тип інструменту | Граблі |
| Ширина (мм) | 646 |
| Висота (мм) | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴



