
Граблі для прибирання листя Fiskars Xact, 490 мм (1027037)
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1027037
Опис:
Граблі для прибирання листя Fiskars Xact (L) 490 мм 1027037 являють собою інструмент для ефективного згрібання листя на великих територіях. Знаряддя оснащений великою насадкою з 25 зубцями, які не пропустять жодного листочка.
Представлені граблі Fiskars Xact (L) 490 мм 1027037 — це поєднання новітніх технологій і досвіду професіоналів. Насадка виготовлена з міцного пластику і надійно з'єднана з черешком. При цьому робочого елементу інструменту не страшні ні холод, ні високі навантаження. Ручка знаряддя виконана з алюмінію і має невелику вагу. Також для зручності на ній присутні накладки з м'якого і нековзного матеріалу Softgrip. Купуючи граблі Fiskars Xact (L) 490 мм 1027037 ви можете розраховувати на відмінний результат і довгі роки служби виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина робочої частини | 490 мм |
| Довжина | 1760 мм |
| Тип інструменту | Граблі |
| Ширина (мм) | 490 |
| Висота (мм) | 44 |
- Ціна: 2 199 ₴



