Опис:
Граблі для прибирання листя Fiskars Xact (XXL) 615 мм 1027036 — це зручний інструмент від фінських майстрів з високою продуктивністю. Виріб оснащений великим робочим елементом з еластичними зубцями, які ефективно захоплюють листя, скошену траву і будь-яке інше сміття.
Граблі Fiskars Xact (XXL) 615 мм 1027036 виконані з використанням інноваційних рішень і якісних матеріалів. Саме тому вони володіють такими чудовими корисними властивостями. Головка інструменту виготовлена з міцного пластику, тому не боїться навантажень. Алюмінієва ручка також дуже надійна і має довжину, що дозволяє не нагинатися під час роботи. А для більшої зручності на ній присутнє покриття запобігає ковзання рук. Робота з граблями Fiskars Xact (XXL) 615 мм 1027036 перетворюється в задоволення.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.91 кг |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 615 мм |
| Довжина | 1765 мм |
| Тип інструменту | Граблі |
| Ширина (мм) | 615 |
| Висота (мм) | 46 |
- Ціна: 2 099 ₴




