Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Виробник | Forte |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 620 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 400 мм |
| Довжина столу | 680 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Електричний |
| Живлення | Мережа |
| Частота струму | 60 Гц |
| Глибина пропилу під кутом 90º | 39 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45º | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 748 ₴



