Мотокоса Echo бензинова, ніж + косильна головка, 710 Вт (SRM-222ES/U)
13 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81754
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Мотокоса ECHO SRM-222ES/U — бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів в місцях, недоступних або важкодоступних для інших видів садової техніки. Дана модель оснащена містким паливним баком об'ємом 0,4 літра і 2-тактним двигуном на 0,71 кВт.
Призначення: часто використовується для скошування у місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавками, скульптурами і т. д.
Особливості:
- Ідеальне співвідношення потужності і ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Більше 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: всі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності знаходяться в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги:
- Надійний 2-х тактний двигун потужністю 0,71 кВт (0,97 л. с.)
- Об'єм двигуна складає 21,2 см. куб.
- Міцний паливний бак об'ємом 0,4 літр
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна і знижує ефект «зворотного удару»
- Витрата палива при максимальних навантаженнях може досягати 0,45 л/год
- Гнучкий приводний вал має діаметр 6,15 мм
- Діаметр штанги становить 25 мм
- Рукоятка велосипедного типу має зручні гумові ручки
- Комбінований захисний кожух може використовуватися як з тримерною головкою, так і з ножем для трави
- Використовується разом з одноплечовим ременем
- Має маркування СЕ
- Мотокоса без системи різання важить 4,9 кг
Комплектація:
- Захисний щиток під скошувальну головку
- Захисний щиток під косильні ножі
- Косильний ніж 3-х пелюстковий
- Тримерна головка
- Ремінь на одне плече
- Стопор
- Торцевий ключ
- Г-подібний ключ
- Попереджувальна табличка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Потужність двигуна | 0.97 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | Бензин |
| Батьківщина Бренду | Японія |
| Діаметр приводного валу | 6.15 мм |
| Витрата палива (мл/хв) | 7.5 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 21.2 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.4 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 749 ₴



