



Зарядний пристрій для акумуляторних батарей, Vitals Master LSL 1824P SmartLine (120283)
721 ₴
- Немає в наявності
- Код: 120283
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис:
Пристрій використовується для швидкого заряджання акумулятора серії Smart Line. Зарядний пристрій призначений для одночасного заряджання однієї батареї.
Особливості:
- Універсальність застосування (серія “Smart Line”) Індикатор заряду батареї Швидка зарядка Контроль працездатності акумуляторної батареї Стабільність Надійність Удароміцний корпус
Поставляється без акумулятора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Струм заряду | 2.4 А |
| Номінальна потужність | 43.2 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Маса | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴



