Рюкзак для інструмента 20 кишень, 460×370×160 мм, 27 л, Ultra (7411852)
2 334 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7411852
Опис:
Рюкзак для інструменту 20 кишень 460×370×160 мм 27 л ULTRA (7411852) використовується для перенесення різного інструменту та приладдя. Завдяки перерозподілу навантаження на плечі та спину зручний при переміщенні великих вантажів. Тверда спинка рюкзака забезпечує максимальний комфорт при використанні. Універсальне виконання з великою кількістю кишень та відсіків, а також форма рюкзака дозволяє мати з собою весь необхідний ручний інструмент та, на відміну від звичайної сумки для інструментів, зручно та вільно переміщатися.
Особливості:
Широкі м'які регульовані лямки;
М'яка ручка для перенесення рюкзака;
Міцні посилені блискавки з великими ланками;
Петлі для підвішування інструменту;
Одне внутрішнє відділення із кишенями;
Світловідбивні елементи на клапані рюкзака;
Регульований поясний ремінь;
М'які вставки на спинці рюкзака;
Посилене водозахисне гумове дно з високими бортами;
Міцний рюкзак із водонепроникного високоякісного поліестеру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 20 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 334 ₴










