Сумка для інструменту каркасна, 32 кишені, 380×200×310 мм, 24 л, Ultra (7411612)
1 407 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7411612
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис:
Сумка для інструменту каркасна, 32 кишені, 380×200×310 мм, 24 л, ULTRA (7411612) служить для зберігання і транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти і аксесуари. Містка і функціональна сумка — це відмінний помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, дозволяє акуратно і компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Особливості:
- Міцна містка сумка з водонепроникного високоякісного поліестеру
- Жорстке дно з гумовими ніжками
- Трубчаста металева рукоятка з м'якою накладкою для зручності перенесення
- Ремінь з м'яким наплечником і металевими карабінами
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя
- Міцні посилені блискавки з великими ланками
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 32 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴










