Опис:
Сумка для інструмента каркасна, 15 кишень, 300×170×220 мм, 11 л, ULTRA (7411632) слугує для зберігання та транспортування ручних інструментів. Існує багато різних кишень, де зручно розміщувати всі необхідні інструменти та аксесуари. Колективна і функціональна сумка — це чудовий помічник для професіонала, автомобіліста чи домашнього майстра, який дозволяє акуратно й стисло розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмету.
Особливості:
- Міцна вмістима сумка з водонепроникного високоякісного поліестера;
- Жорстке дно з гумовими ніжками;
- Трубчаста металева рукоятка з м’якою накладкою для зручності перенесення;
- Ремінь з м'яким наплечником і металевими карабінами;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Тривожні блискавки з великими ланками.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 15 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴








