Сума для інструмента каркасна, 21 кишеня, 280×280×380мммм, 30л, Ultra (7411722)
1 415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7411722
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Сумка для інструмента каркасна, 21 кишеня, 280×280 мм, 30 л, ULTRA (7411722) слугує для зберігання та транспортування ручних інструментів. Існує багато різних кишень, де зручно розміщувати всі необхідні інструменти та аксесуари. Колективна і функціональна сумка — це чудовий помічник для професіонала, автомобіліста чи домашнього майстра, який дозволяє акуратно й стисло розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмету.
Особливості:
- Проста сумка з водонепроникного поліестера;
- Жорстке дно з гумовими ніжками;
- Трубчаста металева рукоятка з м’якою накладкою для зручності перенесення;
- Ремінь з м'яким наплічником і металевими карабінами;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Міцні блискавки з великими ланками.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 21 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴








