Опис:
Садовий обприскувач Vulkan OLD-8-05 - пристрій для розпилення води та догляду за рослинами в невеликому саду, теплиці або квітковій галереї. Дана модель має компактні розміри та може переноситися на одному плечі за допомогою невеликого ремінця. Об'єм бака 8 літрів і робочого тиску 3 бар вистачає для ефективної роботи в саду.
Призначення: використовується в садівництві для догляду за різними рослинами.
Особливості:
- Загальний об'єм обприскувача складає 8 літрів.
- Латунна трубка
- Максимальний робочий тиск становить 3 бар
- Для більш комфортної експлуатації може використовуватися разом з наплечним ременем
- Потужний насос
- Шланг завдовжки 1,35 м
- Манометр дозволяє контролювати тиск подачі рідини
- Запобіжний клапан
- Залишковий дренаж (нижнє підключення)
- Нижня підставка надає обприскувачу більшої стійкості.
- Зручні розміри обприскувача (54 х 21 х 20 см)
- Важить лише 460 г
| Тип обприскувача: | ручний |
| Тип накачування: | помповий |
| Колір: | білий |
| Обсяг бака для рідини: | 8 л |
| Матеріал резервуара: | пластик |
| Матеріал прокладки: | немає |
| Габарити: | 540 х 210 х 200 мм |
| Вага: | 0.46 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Об'єм бака | 8 л |
| Колір | Білий |
| Довжина шланга | 135 см |
| Загальна вага | 0.46 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴




