
Обприскувач акумуляторний 15л, 18В, Vulkan OLD-15L
4 475 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82349
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Обприскувач Vulkan OLD-15L — акумуляторний ранцевий обприскувач для обробки достатньо великих площ. Завдяки автоматичній помпі Ви зможете прикладати мінімум фізичних зусиль, одержуючи при цьому максимум результату.
Об'єм баку 15 л у поєднанні з великим радіусом розпилення гарантує високу продуктивність. При цьому варто відзначити низький рівень шуму в процесі розпилювання.
Призначення: цілком підходить для нанесення рідких хімічних речовин і садово-городніх добрив.
Особливості:
- Акумулятор може працювати до 4 годин без підзарядки
- Робочий тиск в діапазоні 2-4 бар
- Міцний пластиковий бак на 15 літрів
- Збалансований розподіл ваги
- Зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах
- Обсягу АКБ вистачає для безперервної роботи апарату протягом 3-4 годин
- Автоматична помпа позбавить від необхідності нагнітати тиск у пристрої вручну
- Система дозування розпилення дозволять чітко контролювати процес обприскування
- Вольтметр дозволяє контролювати рівень заряду акумулятора
- Обприскувач важить 3 кг
| Тип обприскувача: | акумуляторний |
| Об'єм ємності для рідини: | 15 л |
| Об'єм акумулятора: | 8 Ah |
| Напруга: | 18 В |
| Тривалість роботи АКБ без підзарядки: | 4 год |
| Робочий тиск: | 3.5 бар |
| Допустима температура розпилючої рідини: | 35 °C |
| Довжина розпилювальної трубки: | 65 - 110 см |
| Вага: | 3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Об'єм бака | 15 л |
| Довжина шланга | 110 см |
| Загальна вага | 3 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Довжина розпилювальної трубки | 65 см |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3.5 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



