Опис:
Зарядний пристрій Tekhmann TBC-24/i20 з допомогою Мікропроцесорне управління процесом заряду батареї забезпечує:
- захист від короткого замикання,
- захист від перезарядження.
Особливості:
-
Світлодіодна індикація режимів роботи сприяє повного контролю над процесом відновлення заряду елементів.
Час зарядки акумулятора:
- TAB-20 / i20 Li: 60 хв,
- TAB-40 / i20 Li: 90 хв.
Поставляється без акумулятора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 22 В |
| Струм заряду | 3.5 А |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴





