


Пневматичний продувний пістолет Yato (YT-23731)
276 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-23731
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Пістолет для продування стисненим повітрям.
Відмінною особливістю даного пістолета продувки є точне регулювання повітряного потоку.
Діаметр вхідного штуцера: 1/4”.
Довжина сопла: 110 мм.
Тиск, МПa: 0.8.
Матеріал: латунь.
Пістолет YATO продув стисненим повітрям. Ідеально підходить для видалення забруднень з машин, пристроїв та двигунів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.183 кг |
| Виробник | Yato |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Латунь |
| Живлення | Від компресора |
| Розміри (Д х Ш х В) | 310x145x40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴



