Гібридний інвертор MUST PV18-3224VPM SET100A 24 В (2×батареї LiFePO4, 12В / 100Аг)
44 976 ₴
- Немає в наявності
- Код: PV18-3224VPM SET100A
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гібридний інвертор MUST PV18-3224VPM SET100A (PV18-3224VPM SET100A) – ідеально підходить для енергонезалежного будинку та акумулювання сонячної енергії. Він підтримує зарядку свинцево-кислотних і літієвих акумуляторів, має функцію автоматичного вирівнювання заряду для продовження терміну служби батареї. Інвертор також працює як безперебійник.
Особливості гібридного інвертора MUST PV18-3224VPM SET100A (PV18-3224VPM SET100A):
- Система безперервного живлення комбінує сонячну енергію, електромережу і акумулятори, забезпечуючи стабільну роботу;
- Повний захист від перевантаження, короткого замикання та надмірного розряду;
- Інтуїтивний Smart LCD екран дозволяє швидко налаштовувати режими роботи, контроль струму та напруги заряджання;
- Функція холодного старту дозволяє запускати пристрій навіть при низьких температурах;
- Підтримує моніторинг через USB та RS485, надаючи можливість дистанційного контролю і управління;
- Функція активації сонячних панелей або мережі допомагає автоматично перемикати системи, що додає додаткової зручності у використанні;
- Чистий синусоїдний вихід забезпечує стабільне живлення для найчутливішого обладнання;
- Йде в комплекті з батареєю LiFePO4, 12В / 100Аг.
Комплект поставки:
- Інвертор MUST PV18-3224VPM SET100A (PV18-3224VPM SET100A);
- 2×батареї LiFePO4, 12В / 100Аг
- Додаткове обладнання;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Характеристики | |
| Виробник: | MUST |
| Тип ДБЖ: | автономний |
| Кількість фаз: | 1 |
| Робота в паралелі: | немає |
| Тип зарядного пристрою: | СП МРРТ |
| Кількість МРРТ: | 1 |
| ККД% : | 98% |
| Інтерфейс : | RS232/USB |
| Робота з генератором: | так |
| Вхідні характеристики змінного струму | |
| Форма вхідного сигналу: | синусоїда |
| Номінальна напруга: | 230 В |
| Номінальна потужність: | 3200 Вт |
| Вихідні характеристики | |
| Номінальна потужність: | 3000 Вт |
| Пікова потужність (впродовж 5 сек): | 6400 Вт |
| Вихідний струм: | 14 А |
| Вихідна напруга: | 230 В |
| Частота вихідного сигналу: | 50/60 Гц |
| Форма хвилі: | Чиста синусоїда |
| Характеристики зарядно-розрядного пристрою | |
| Діапазон вхідної напруги: | 20-30 В |
| Номінальна напруга: | 24 В |
| Тип підтримуваних акумуляторів: | GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion |
| Тип охолодження: | активні |
| Максимальний струм розряду АКБ: | 133 А |
| Максимальний струм мережевого заряджання: | 60 А |
| Максимальний струм заряджання (мережа + сонце): | 120 А |
| Вхідні характеристики МРРТ (PWM) | |
| Номінальна потужність: | 1600 Вт |
| Максимальна потужність: | 1600 Вт |
| Діапазон робочої напруги: | 30-128 В |
| Діапазон вхідної напруги: | 30-160 В |
| Макс. навантаження холостого ходу: | 160 В |
| Вхідний струм: | 18 А |
| Вхідні характеристики МРРТ (PWM) | |
| Робоча температура: | 0°C до 55°C |
| Клас захисту: | IP21 |
| Фізичні властивості | |
| Вага брутто/нетто: | 5,5 кг / 20 кг |
| Габарити: | 367 х 254 х 103 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 976 ₴



