Промисловий пилосос Енергомаш ПП-72030 1600 Вт
6 978 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПП-72030
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Енергомаш ПП-72030 - Універсальний будівельний пилосос для інтенсивної експлуатації з можливістю синхронної роботи з електроінструментом. Основною відмінністю від молодшої моделі пилососу Енергомаш ПП-72016 є збільшений з 20 до 30 літрів об'єм бака.
Призначення: прибирання сміття у приміщеннях та на будівельних майданчиках. Можливість працювати як з твердими відходами (бетонний і цегляний пил, пісок, гіпсова і цементна крихта, тирса, стружки та інше), так і з негорючими рідинами.
УВАГА! Цей пилосос не є миючим!
Особливості:
- Два режими роботи: всмоктування и видування повітря;
- Крім традиційного режиму всмоктування, конструкція пилососа передбачає видування повітря. Даний режим буде корисний при збиранні робочих поверхонь, очищенні штроб і т. д.;
- Багатоступінчаста система фільтрації – потужний додатковий захист двигуна від дрібного пилу та абразивних частинок;
- Функція синхронного старту – дозволяє використовувати пилосос як єдину систему з іншим інструментом. Запуск пилососа проводиться синхронно з інструментом (автозапуск пилососу), що підключається до нього, значно підвищуючи зручність роботи і дозволяючи виключити зайві дії. Щоб всмоктувальний шланг очистився після вимикання основного інструменту, передбачена 5 секундна затримка вимикання двигуна пилососа; Увага! Максимальна потужність інструменту, що підключається до пилососу, не повинна перевищувати 2 кВт!
- Можливість збирання пилососом не тільки твердих відходів, а й негорючих рідин;
- Захищений від корозії 30 літровий бак з нержавіючої сталі;
- Металеві клямки корпусу – надійно фіксують моторний блок щодо бака забезпечуючи хорошу герметичність пристрою;
- Транспортувальні колеса – комфорт переміщення інструменту;
- Довгий 4-х метровий мережевий кабель - дозволяє при збиранні використовувати пилосос без додаткового подовжувача;
- Телескопічна трубка зі ступінчастим регулюванням - Можливість підібрати оптимальну довжину трубки в залежності від переваг користувача;
- Пилозахищена клавіша пуску.
- Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Енергомаш діє розширена гарантія 24 місяці.
Комплектація:
- Кругла щітка – 1 шт.;
- Плоска всмоктувальна насадка – 1 шт;
- Всмоктувальна щітка для підлоги – 1 шт;
- Матерчатий фільтр – 2 шт;
- Паперовий фільтр мішечний – 3 шт;
- Додатковий шланговий штуцер – 1 шт.;
- Нержавіюча телескопічна трубка – 1 шт.;
- Шланг – 2 метри;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 40 літр/сек |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Можливість збору рідини | Так |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в пакованні, мм | 665x375x365 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Довжина шланга, м | 2 |
| Рівень всмоктування, кПа | 16 |
| Діаметр шланга, мм | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 978 ₴









