


Мийка високого тиску Sturm PW9201 1800 Вт
5 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW9201
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sturm PW9201 - універсальна мийка високого тиску для домашнього використання. Модель має стильний дизайн, що запам'ятовується, відмінною ергономікою і вивіреними пропорціями. Компактні розміри та невелика маса забезпечують зручність у застосуванні та зберіганні. Мийка оснащена функцією самоусмоктування, що дозволяє експлуатацію навіть за відсутності централізованого водопостачання.
Призначення: для очищення мотоциклів, велосипедів, доріжок, садових інструментів, садових меблів та іншого.
Особливості:
- Алюмінієва помпа – забезпечує надійність та збільшений термін служби;
- Функція самовсмоктування води – дозволяє використовувати миття навіть за відсутності можливості підключення до стаціонарного водопроводу, використовуючи для забору води будь-які відкриті джерела (бочка, бак, цебро та ін.);
- Захист від перегріву – термодатчик, встановлений в електромоторі, автоматично вимкне мийку у разі перегріву;
- Швидкозатискне кріплення шлангу - можливість швидкого і легкого підключення шланга високого тиску до пістолета одним рухом;
- П'ятиметровий шланг високого тиску - збільшує робочу площу, сприяючи додатковому комфорту роботи;
- Вхідний дрібнокомірчастий фільтр тонкого очищення – надійно захищає помпу від можливого влучення частинок бруду та різних домішок;
- Удароміцний пластик корпусу – при виготовленні корпусних елементів використовується лише високоякісний та міцний пластик первинної переробки, що забезпечує додатковий захист пристрою у разі необережного поводження;
- Ступінь захисту IPX5 – захист від водяних потоків із будь-якого напрямку;
- Довгий п'ятиметровий мережевий кабель дозволяє працювати без використання додаткового подовжувача мережі.
- Гарантійні зобов'язання: На електроінструмент Sturm діє розширена гарантія 24 місяці.
Комплектація:
- Пістолет-розпилювач направляюча трубка;
- Голка для прочищення наконечника, що розпилює;
- Шланг високого тиску (5 метрів);
- Бачком для миючого засобу;
- Гак для шнура;
- Гак для шланга;
- Гак для пістолета;
- Рукоятка;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Особливості | Захист від перегріву, Функція автовідключення, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0.35 л |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові параметри | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Клас захисту | IPX5 |
| Рівень шуму, дБ | 95 |
| Глибина всмоктування, м | 1±0.5 |
| Функція самоусмоктування | Да |
| Робочий тиск, бари | 100 |
| Тип двигуна | колекторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴



