Алмазний круг відрізний по бетону Distar 1A1RSS 230 RAPID PRO (10170085256)
940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10170085256
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск RAPID - це передовий продукт для швидкісного виконання робіт. Призначений для різання різних будівельних матеріалів, таких як армований бетон, тротуарна плитка, цегла, піщаник. Також диск здатен працювати з різними гранітами.
Його агресивна форма сегментів забезпечує підвищену швидкість різання.
Товщина алмазних сегментів становить 2.4 мм, що менше товщини сегментів більшості представлених на ринку дисків. Крім підвищеної швидкості, така товщина створює меншу ширину прорізу, менше перемелює оброблюваний матеріал у шлам, а відповідно, створює менший обсяг пилу.
При всіх своїх вигідних характеристиках, круг має доступну демократичну ціну.
Диск випускається зовнішнім діаметром 230 мм з посадковим отвором 22.23 мм. Застосовується на кутошліфувальних машинах (болгарках) без використання охолодження.
Його агресивна форма сегментів забезпечує підвищену швидкість різання.
Товщина алмазних сегментів становить 2.4 мм, що менше товщини сегментів більшості представлених на ринку дисків. Крім підвищеної швидкості, така товщина створює меншу ширину прорізу, менше перемелює оброблюваний матеріал у шлам, а відповідно, створює менший обсяг пилу.
При всіх своїх вигідних характеристиках, круг має доступну демократичну ціну.
Диск випускається зовнішнім діаметром 230 мм з посадковим отвором 22.23 мм. Застосовується на кутошліфувальних машинах (болгарках) без використання охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Армований бетон, Граніт, Цегла, Тротуарна плитка |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴








