Бензинова мотопомпа для брудної води Rato RT100NB26-7.2Q (R390)
35 424 ₴
- Готово до відправки
- Код: RT100NB26-7.2Q
Мотопомпа для брудної води Rato RT100NB26-7.2Q - це мобільний та практичний агрегат професійного та побутового застосування, за допомогою якого можна викачувати воду з природних та штучних водойм, усувати затоплення на відкритих просторах, підвалах, погребах, а також організовувати полив та зрошення. ділянок, сільськогосподарських полів, приватних городів присадибних ділянок.
Компактна конструкція мотопомпи Rato RT100NB26-7.2Q оснащена посиленою рамою з антивібраційними подушечками та надійно встановлюється на будь-яких поверхнях приміщень та польових умовах, а верхні виступаючі частини каркасу служать для перенесення. Витривалий чотиритактний двигун економний у споживанні палива, легко запускається без зайвих ривків, забезпечує стабільний тиск та високу продуктивність.
Стандартні діаметри патрубків сприяють міцній фіксації шлангів, що підключаються. Вбудовані електронні модулі захищають від перевантажень та відповідають за безпеку роботи. Європейська якість складання та деталей гарантує довгострокову експлуатацію при правильному застосуванні та своєчасному технічному обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RATO |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 36 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 28 мм |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Перекачувані середи | Вода з домішками |
| Вага | 76 кг |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Rato R390 |
| Потужність двигуна | 8.2 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 609 мм |
| Довжина | 799 мм |
| Висота | 605 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Продуктивність | 1670 л/хв |
- Ціна: 35 424 ₴



