Мойка високого тиску 1.65 квт, Vitals Master Am 6.5-120w turbo (120547)
5 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120547
Опис:
Мойка високого тиску Vitals Master Am 7.2-165w multi належить до категорії електричних миючих апаратів преміум-класу і може використовуватися як у побутових цілях, так і на професійних СТО і автомах. Вона призначена для того, щоб за допомогою конфігурованого струменя прісної води, що розпилюється у чистому вигляді або в суміші з миючими речовинами під високим тиском до 120 бар, ефективно і з високою продуктивністю очищати від забруднення та нашарування різні об'єкти:
-
поверхні транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської та садово-паркової техніки: автомобілів, мотоциклів, човнів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок і т.п.
-
тротуари і майданчики з твердим покриттям з асфальту, брусочки, алейної та керамічної плитки та інших матеріалів, що не розмиваються водою.
-
Штучні будівлі, будівлі, будівлі з металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів;
-
Міцні вироби з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла тощо посуд, решітки грилей, мангалів, садівні меблі, паркові скульптури і т.п.
-
садові та паркові дерева і кущі;
-
Інші міцні водостійкі предмети й вироби.
До комплекту поставки, окрім самої миття, входять:
- сітківний вхідний фільтр;
- насадка для нанесення піни;
- голка для чистки фрсунок;
- напрямник з вбудованим фільтром для вхідного шланга;
- Конектор для шланга;
- Два фільтри.
Особливості:
- асинхронний (беслотовий) двигун;
- Сланга високого тиску: зручний (длина 7 м) і надійний (з металевою опліткою і збільшеним запасом міцності до 225 бар);
- Міцний металевий пістолет з двома рівнями регулювання струму;
- два варіанти використання пістолета для зручності оператора: короткий і довгий;
- вбудований манометр;
- Багата комплектація.
Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Master Am 6.5-120w turbo дорівнює 36 місяців з дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Виробник | Vitals |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна продуктивність | 468 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип двигуна | Асинхронний (безщітковий) |
| Номінальний тиск | 90 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розташування клавіш управління | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 7 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
- Ціна: 5 399 ₴









