

Мийка високого тиску, Gartner PWA-2136 T (844773)
9 807 ₴
- Готово до відправки
- Код: 844773
Опис:
Високоякісна мийка високого тиску, призначена для очищення транспортних засобів, садової техніки та обладнання, фасадів будинків, тротуарної плитки та інших поверхонь, нейтральних до впливу води. Забезпечує ефективне видалення будь-яких забруднень, завдяки здатності подавати воду під тиском до 170 бар. Асинхронний 3-х поршневий насос з алюмінієвого сплаву має потужність 2.1 кВт і здатний прокачувати до 360 літрів води в годину як при підключенні до водопровідної системи, так і ємностей — відер або бочок.
Мийка комплектується пістолетом з можливістю регулювати ширину струменя води — від вузької, яка ефективно видаляє засохлий бруд, до широкої (віялової) — для змивання залишків піни і миття великих поверхонь, наприклад, автомобільні причепи, вікна, паркани, тротуарну плитку.
Довжина шланга складає 8 метрів, що дозволяє з комфортом проводити процес миття, без необхідності частого переміщення пристрій. Для зручності зберігання шланга і його захисту від пошкоджень мийка обладнана спеціальним барабаном.
Система "Total Stop" припиняє роботу насоса в момент відпускання курка пістолета — це сприяє економічній витраті води і електроенергії.
Особливості:
- забір води з ємності;
- система зупинки двигуна при відсутності струму і води;
- зручні колеса для транспортування;
- компактні розміри;
- високий тиск;
- корпус помпи з алюмінієвого сплаву;
- довгий шланг високого тиску.
Комплектація:
- мийка Gartner PWA-2136 T;
- шланг високого тиску;
- пістолет з струменевого насадкою;
- турбонасадка;
- мережевий шнур;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Виробник | Gartner |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочий тиск (бар) | 120 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу насоса | Метал |
- Ціна: 9 807 ₴



