Штроборез Sturm 150 мм, 1600 Вт (AG915S)
6 729 ₴
- Готово до відправки
- Код: AG915S
Опис:
Штроборез Sturm AG915S – потужний, високоефективний, продуктивний інструмент побутового рівня, який можна використовувати і на професійних майданчиках.
З його допомогою можна різати пази у бетонних, цегляних, кам'яних поверхнях, прокладати комунікації. Встановлюються 2 алмазні ріжучі диски діаметром 150 мм.
Швидкість обертання шпинделя 7000 об/хв. Потужність встановленого в штроборізі Sturm AG915S двигуна 1600 Вт дає можливість сухого різання пазів з досить високим ступенем чистоти кромки.
Система плавного пуску збільшує надійність, продовжує термін життя інструменту. Просте та легке регулювання глибини різу дає можливість передустановки параметрів різання, глибина регулюється в діапазоні 0-45 мм.
Ширина різу змінюється у діапазоні 8-45 мм. Конструкція корпусу штроборезу Sturm AG915S передбачає швидкий доступ до щіткового вузла для заміни щіток колектора при їх зносі.
Забезпечено можливість підключення пилососу, що дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 45 мм |
| Максимальна ширина паза | 26 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2.1 м |
| Розміри в упаковці | 460х240х240 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Регулювання глибини різу | Так |
| Регулювання ширини паза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Комплектація | |
| В упаковці | Шестигранники, Гайковий ключ, Адаптер для пилососа, Вугільні щітки, Долото, Бічна ручка |
- Ціна: 6 729 ₴











