Опис:
Фрези радіусні з нижнім підшипником відносяться до складеного типу фрез і складаються з корпусу і напаяних ріжучих елементів. Корпус виготовлений з високоміцної сталі, ріжучі елементи з микрозернистого сплаву.
Відмітна особливість конструкції радіусної фрези — підшипник в нижній частині. Основна область застосування — округлення торців виробу.
Фреза радіусна по дереву застосовується для:
- Обробки краю ламінованих виробів
- Виготовлення різьблених меблів, карнизів і бордюрів
- Обробки заготовок МДФ
- Оформлення рамок для фото і картин
- Виготовлення стільниць за індивідуальним замовленням
Радіусна фреза використовується тільки на фрезерному столі з паралельним упором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topfix |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Радіус | 8 мм |
| Діаметр робочий | 29 мм |
| Виконання | Радіусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



