Особливості моделі ДК 15370м:
потужний електродвигун;
гідравлічний прес;
робоче зусилля 4 тонни;
об’єм мастила в гідросистемі 2,4 л;
максимальна довжина колоди 370 мм;
наявність колісних опор для транспортування.
Характеристики
Номінальна змінна напруга, В 230
Номінальна потужність, кВт 1500
Номінальна частота струму, Гц 50
Тип електродвигуна гідроприводу електричний асинхронний, однофазний
Швидкість двигуна без навантаження, об/хв 2950
Максимальна сила розколювання, т (Н) 4 (39226,6)
Максимальна довжина колоди, мм 370
Межі діаметра колоди, мм 50…250
Проєктна продуктивність: робочих ходів за годину 160
Об’єм гідросистеми, л 2,4
Габарити паковання (Д×Ш×В), мм 800×280×460
Маса нетто / брутто, кг 37 / 39
Маса споряджена, кг 37
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Форм-фактор | Передвижной |
| Максимальный диаметр веток | 250 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2950 об/мин |
- Цена: 11 782 ₴





