Сумка INTERTOOL BX-9001 ідеально підходить для зберігання та транспортування інструментів.
Зручна та містка сумка чорно-червоного кольору, зберігає інструмент у порядку та швидкому доступі. Не займає багато місця (315x215x225 мм), тому легко розміщується в багажнику автомобіля, гаражі, коморі або на балконі.
Навантажена сумка для інструмента не рветься і тримає свою форму. виготовлена із щільного поліестеру (600d) з металевим каркасом уздовж блискавки та ущільненим дном.
Завжди швидкий доступ до потрібного інструменту. Надійна змійка з двома бігунками забезпечує м'яке та комфортне відкриття головного відділення зі зручного для Вас боку. Сумка відкривається на всю ширину завдяки конструктивним особливостям.
Комфортні ручки забезпечують зручне транспортування сумки.
Особливості:
- Зручний розмір сумки 315 x 215 x 225 мм вміщує весь підручний інструмент.
- 14 кишень збережуть інструмент різного розміру в повному порядку, а відділення, що широко відкривається, дозволяє отримати до нього швидкий доступ.
- Міцна та надійна із щільного поліестеру (600D) з металевим каркасом вздовж блискавки.
- Не прогинається і тримає форму завдяки ущільненому дну, а так само не мажеться і не ковзає завдяки гумовим ніжкам.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 0.611 кг |
- Ціна: 339 ₴



