.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 750 Вт |
| Уровень звукового давления | LpA = 91 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Класс защиты | II+ |
| Степень защиты | IP20 |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,95 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), К = ± 3 дБ(А) |
| Шланг | 2 м |
| Пилозбірник | Мешок |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Шланг для підключення пилососа | Є |
| Діаметр шліфувального паперу | 225 мм |
| Діаметр вакуумної трубки | 38 |
| Діаметр шліфувальної диска | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 875 ₴












