


Зарядний пристрій для акумуляторних батарей, Vitals Professional LSL 1840P SmartLine (120284)
1 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: 120284
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис:
Пристрій використовується для швидкої зарядки акумуляторної батареї серії Smart Line. Зарядний пристрій може використовуватись для одночасної зарядки однієї батареї.
Особливості:
- Універсальність використовування (серия “Smart Line” )
- Індикатор заряда батареї
- Швидка зарядка
- Контроль працездатності акумуляторной батареї
- Стабільность
- Надійність
- Ударостійкий корпус
Поставляється без акумулятора!
| Час до повної підзарядки залежить від моделі використовуємого акумулятора | |||
|---|---|---|---|
|
Батарея |
ASL 1820P |
ASL 1830P |
ASL 1840P |
|
LSL 1824P |
45 хвилин |
65 хвилин |
90 хвилин |
|
LSL 1840P |
30 хвилин |
40 хвилин |
55 хвилин |
|
LSL1835-2P |
35 хвилин |
45 хвилин |
60 хвилин |
|
LSL 1835-4P |
35 хвилин |
45 хвилин |
60 хвилин |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Номінальна потужність | 72 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Маса | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴



