


Сумка для инструментів каркасна, 21 карман, 400×220×260 мм, 23 л, Ultra (7411532)
834 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7411532
Опис:
Сумка для інструменту каркасна, 21 кишеня, 400×220×260 мм, 23 л, ULTRA (7411532) служить для зберігання та транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти та аксесуари. Містка і функціональна сумка - це відмінний помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, що дозволяє акуратно і компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Особливості:
Міцна сумка з водонепроникного високоякісного поліестеру;
Жорстке дно з гумовими ніжками;
Трубчаста металева рукоятка з м'якою накладкою для зручності перенесення;
Ремінь з м'яким наплічником та металевими карабінами;
Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
Міцні посилені блискавки з великими ланками.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 21 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 834 ₴



