Сумка для інструментів каркасна, 16 карманов, 410×210×285 мм, 25 л, Ultra (7411542)
737 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7411542
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис:
Сумка для інструментів каркасна 16 карманов, 410×210×285 мм, 25 л, ULTRA (7411542) служить для зберігання та транспортування ручного інструмента. Має багато різноманітних карманів, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти та аксесуари. Містка та функціональна сумка — це чудовий помічник для професіонала, автомобиліста або домашнього майстра, дозволяє акуратно та компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою та не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Особливості:
- Міцна містка сумка з водонепроникного високоякісного поліестера;
- Жорстке дно з гумовими ніжками;
- Трубчаста металева рукоятка з м'якою накладкою для зручності переноски;
- Ремінь з м'яким наплічником та металевими карабінами;
- Металеві кольца для кріплення плечевого ременя;
- Міцні посилені блискавки з великими ланками.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 16 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴










