Опис:
Сумка для інструмент каркасна, 56 кишень, 470×260×300 мм 37 л, ULTRA (74112) слугує для зберігання та транспортування ручних інструментів. Існує багато різних кишень, де зручно розміщувати всі необхідні інструменти та аксесуари. Колективна і функціональна сумка — це чудовий помічник для професіонала, автомобіліста чи домашнього майстра, який дозволяє акуратно й стисло розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмету.
Особливості:
- Проста сумка з водонепроникного поліестера;
- Жорстке дно з гумовими ніжками;
- Трубчаста металева рука з м’якою Накладкою для Використати & kbruch;
- Ремінь з м'яким наплечником і металевими карабінами;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Тривожні блискавки з великими дзюжинами.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ultra |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 56 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴












