Опис:
Sturm TB0049 призначена для зберігання і транспортування інструментів.
Сумка оснащена внутрішніми й зовнішніми кишенями, де можна розмістити різні інструменти й дрібниці. Металічна обрізана рукоятка забезпечує комфорт під час перенесення.
Особливості:
- Кількість відокремлень/кишень: 18
- Розміри: 490 х 210 х 280 мм
- Жорстке дно
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Основні | |
| Виробник | Sturm |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Синтетика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









