
Сумка для інструментів, 22 кишені, 400x200320 мм, Sturm (TB0040)
1 884 ₴
- Готово до відправки
- Код: TB0040
+380 (99) 270-22-20
(+ Viber)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Sturm TB0040 обладнана поворотною рукояткою для зручності завантаження і вивантаження інструмента. Дно виконано з щільної гуми. Велика кількість внутрішніх і зовнішніх кишень додає сумці практичності.
Особливості:
- Кількість відокремлень/кишень: 22
- Дно з щільної гуми
- Поворотна рукоятка
- Розмір: 40x20x32 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Синтетика |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Виробник | Sturm |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴



